Breaking Bad: najlepsze cytaty Saula Goodmana

Saul Goodman

„Jeśli jesteś wystarczająco oddany, możesz sprawić, że każda historyjka zadziała. Powiedziałem kiedyś jednej kobiecie, że jestem Kevinem Costnerem i zadziałało, dlatego że w to wierzyłem!”  (Sezon 3, odcinek  11)

„No dobra, 16.000 dolarów prane 75 centów za dolara, minus moja gaża, która wynosi 17 procent… wychodzi 9.960 dolarów. Brawo, właśnie zostawiłeś rodzinie używane Subaru!” (Sezon 2, odcinek 9)

Zirytowany do Jessego: „Jeśli kiedyś dostanę polipów odbytu, już wiem jak je nazwę” (Sezon 4, odcinek 13)

Próbując namówić Skyler na zakup hali do laserowego paintballu:  „Walt jest naukowcem. Naukowcy kochają lasery!” (Sezon 3, odcinek 11)

Do przerażonego widokiem pobitego Jessego Walta: „Gratuluję jesteś teraz oficjalnie ładną częścią zespołu. Paul to jest Ringo, Ringo to jest Paul” (Sezon 3, odcinek 7)

Delikatna propozycja sugerująca Waltowi zabicie jego szwagra Hanka: „Zastanawiałeś się może nad wysłaniem go w podróż do Belize?” (Sezon 5, odcinek 10)

W odpowiedzi na pytanie Walta czy został pobity przez Jessego „No, ale zrozum, że w głębi duszy mnie kocha” (Sezon 5, odcinek 12)

Do oniemiałego Walta Juniora w myjni samochodowej White’ów: „Sławy muszą myć samochody tak jak reszta pospólstwa” (Sezon 4, odcinek 10)

Podczas pierwszego spotkania z Waltem: „Czy powinienem zadzwonić do FBI powiedzieć im, że znalazłem DB Coopera?” (Sezon 2, odcinek 8)

Do policjanta przesłuchującego Badgera: „Jest coś takiego jak prawo, detektywie. Niech przedszkolanka ci o tym przeczyta. No dalej, weź swój soczek i idź się zdrzemnąć” (Sezon 2, odcinek 8)

Redakcja

Liczba komentarzy: 5