Gwiazdy filmu po godzinach – hobby

John Travolta

John Travolta

Travolta posiada aż pięć samolotów, ale nie używa ich tylko do podniebnych podróży i kreślenia kół na niebie. Po tym, jak trzęsienie ziemi zdewastowało Haiti, aktor załadował swojego Jumbo Jeta kilkoma tonami lekarstw oraz produktów spożywczych i dostarczył potrzebującym ofiarom.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth stworzyła kobiecą, lifestylową stronę internetową, gdzie dzieli się poradami modowymi, przepisami kulinarnymi i zachęca do bycia „fit”, jej hobby szybko zamieniło się w drugą pracę, bo strona zaczęła przynosić korzyści finansowe. Gwyneth prowadzi również Klub Książki dla kobiet (członkiem klubu jest między innymi Madonna).

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny kolekcjonuje lalki – podobizny znanych osób. Krążą plotki, jakoby aktor w wolnym czasie lubił się nimi bawić. W jednym wywiadzie wyznał, że to lalkowe zajęcie przestaje podobać się córce, gdy ten zbyt mocno wczuwa się w rolę.

 Clint Eastwood

Clint Eastwood

Mało kto wie, że weteran westernów jest zapalonym pianistą jazzowym.W 1997 roku wraz ze swoim zespołem wystąpił w prestiżowej Carnegie Hall.

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Hobby Nicole Kidman to kolekcjonowanie monet. W jej imponującym zbiorze znajdują się między innymi monety pochodzące z starożytnej Judei.

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins

Jeden z najwybitniejszych współczesnych aktorów niedawno ujawnił światu swoją muzyczną pasję. Sir Anthony Hopkins hobbistycznie zajmuje się komponowaniem muzyki klasycznej – aktor na swoim muzycznym koncie ma walc napisany na orkiestrę smyczkową.

Tom Hanks

Tom Hanks

Tom Hanks kolekcjonuje maszyny do pisania produkowane po 1930 roku, posiada już kilkaset modeli.

Viggo Mortensen

Viggo Mortensen

Mortensen, filmowy Aragorn, ma czystą duszę artysty. Viggo wydał tomik wierszy, a w wolnych chwilach zajmuje się również fotografią, malarstwem i muzyką – wszystko to miłość odwzajemniona, jego fotografie były wystawiane w prestiżowych galeriach, obrazy pokazano w filmie „Morderstwo doskonałe”, a na polu muzycznym Viggo może pochwalić się płytą wydana wraz z byłym gitarzystą Guns and Roses – Bucketheadem.

Redakcja

Liczba komentarzy: 1

  • Krótkie przemyślenia: 1) Clint skojarzył mi się z Hugh Laurie’m, któremu życzę, żeby podobieństwo poszło dalej i stał się legendą; 2) wątek numizmatyczny odrobinę przekonał mnie do Nicole, której, nie wiem dlaczego, nie znoszę; 3) a najbardziej podoba mi się pasja Toma Hanksa!